ПРАЦЮЄМО:

ПН-НД: 09:00 — 18:00
БЕЗ ПЕРЕРВИ
БЕЗ ВИХІДНИХ

НАШІ КОНТАКТИ:

+38 050 083 11 19
+38 068 853 11 19
office@autokvartal.in.ua

ЗНАХОДИМОСЬ:

М. СУМИ
ПРОВ. ГРОМАДЯНСЬКИЙ, 1

СТО "Автоквартал" надає послуги евакуатора та лафета по м. Суми, Сумській області та Україні .

СТО "Автоквартал" - це цілодобова технічна допомога на дорозі.

Ми працюємо 24/7, у вихідні та святкові дні.

Весь персонал - це спеціально підготовлені техніки, готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує в будь-який час доби незалежно від місця розташування.

СТО "Автоквартал" - єдина компанія, яка пропонує евакуатор в м.Суми та Сумській області дешево за рахунок професійно організованої логістики та гнучкої системи знижок.

Для того щоб викликати евакуатор Вам просто необхідно зателефонувати за телефоном нашої цілодобової диспетчерської та повідомити місце подачі.

Евакуатор дешево. Лояльна ціна для всіх клієнтів.

Для того щоб отримати знижку зробіть попереднє замовлення, заздалегідь повідомивши диспетчеру дату і час. Залежно від дати замовлення, Ви можете отримати знижку до 5-10%.

СТО "Автоквартал" пропонує клієнтам все види розрахунків:

- готівковий розрахунок

- безготівковий розрахунок

- з ПДВ

- без ПДВ

Ми прийдемо до Вас на допомогу оперативно, незалежно від погодних, дорожніх умов, часу доби та інших несуттєвих факторів. Техдопомога на дорозі - це наш профіль.

Евакуатор - це спеціальний автомобіль, який допоможе знайти рішення, якщо в дорозі сталася поломка або дорожньо-транспортна пригода.

Техдопомога евакуатор в Сумах - це відповідальна робота, тому довірте своє авто професіоналам. Ми готові прийти на допомогу цілодобово.